Nieuws

Vrijwilligerswervingsactie VSCO'61

donderdag 07 april 2016

Binnenkort organiseert VSCO’61 een grote vrijwilligerswervingsactie. Gelukkig beschikt onze vereniging al over een aanzienlijk aantal vrijwilligers. Onze vrijwilligers, het fundament van onze vereniging, zorgen ervoor dat activiteiten betaalbaar kunnen worden aangeboden. Toch streeft VSCO’61 naar meer vrijwilligers, omdat vele handen licht werk maken. Met ieders hulp wordt de vereniging sterker en kunnen er nog meer leuke activiteiten georganiseerd worden.

Vóór 1 mei willen wij zo veel mogelijk leden persoonlijk benaderen en vragen om vrijwilligerswerk te doen. Er zijn werkzaamheden geïnventariseerd waar hulp goed bij gebruikt kan worden. We gaan graag samen met jou op zoek naar taken die leuk zijn en bij jouw interesses passen. Ook voor leden die beperkt tijd hebben, zijn er voldoende mogelijkheden.

Ook onze huidige vrijwilligers kunnen worden benaderd.  Mocht je hier bezwaren tegen hebben dan kun je dit aangeven voor 20 april 2016 op het e-mailadres: jo.schreurs@vsco.nl.

Vrijwilliger zijn binnen onze vereniging is altijd plezierig. Wij waarderen de inzet van onze vrijwilligers enorm. We hopen daarom dat ook jij deel uit wilt maken van ons vrijwilligerskorps!

Alvast bedankt voor je positieve reactie!

Met sportieve groet,
Namens de Vrijwilligerscommissie

Jochem Schreurs
M: 06 - 136 13 143
E: jo.schreurs@vsco.nl

Egbert Dijkhuizen 
M: 06 - 303 12 104
E: e.dijkhuizen@vsco.nl