Nieuws

Bakkerij Schuld en De Bakkersmolen sponsoren trainingspakken Vrouwen 30+ 2

dinsdag 28 maart 2023

Dinsdagavond ontvingen de vrouwen van VSCO’61 30+2 in de Bakkersmolen te Oostendorp modern gestylde trainingspakken uit handen van de eigenaren Jan Aart en Jolanda Schuld. Naast het logo van moederbedrijf Bakkerij Schuld is ook de internetsite lekkerversbrood.nl en de ludieke tekst “Ik zag wel dat je naar mij CAKE” mooi verwerkt in de kleding. Namens het enthousiaste vrouwenteam bedankten de teamleidsters Leny Bosman en Corine van Ommen de sponsors heel hartelijk en werd het ondernemersechtpaar een fraai bloemstuk aangeboden als blijk van grote waardering. Tevens werd de bekende VSCO’61-bal met hierop de handtekeningen van de speelsters overhandigd. VSCO’61 erevoorzitter Kees Boeve bedankte Bakkerij Schuld en de Bakkersmolen voor dit uitermate sportieve gebaar en wenste de ondernemingen veel zakelijk succes toe. De officiële overdracht van de trainingspakken werd afgesloten met een gezellig samenzijn in de Brasserie van de Bakkersmolen.

Bakkerij Schuld stamt uit 1886 en is een 5 generaties tellend familiebedrijf dat inmiddels ruim 135 jaar bestaat. Het bedrijf is in 2021 door Zijne Majesteit de Koning onderscheiden als Hofleverancier. Alle producten worden in de eigen ambachtelijke maar uiterst moderne bakkerij van Schuld in Oldebroek gemaakt en gebakken. Hierbij vormen natuurlijke grondstoffen de basis voor het verse en smakelijke brood dat Schuld dag in dag uit produceert.

Lekker Vers Brood is al 10 jaar de populaire online webshop van Bakkerij Schuld. Hier kun je tot 02.00 uur ’s nachts bestellen waarna de ambachtelijke bakkers de bestelde producten ovenvers dezelfde dag gratis aan huis bezorgd.

In Oostendorp/Elburg bevindt zich de authentieke Bakkersmolen met een bakkerswinkel, brasserie/lunchroom, chocolaterie, terras, broodjesfabriek, ijssalon, Molen de Tijd, Franse desembakkerij, pick-up point en trouwlocatie. Een trekpleister van jewelste met een ware beleving dat zeker de moeite waard is om te gaan bezoeken.

Bakkerij Schuld groeit door en opende in oktober 2022 een bakkerswinkel in Nunspeet en zal op vrijdag 31 maart aanstaande ook een winkel openen in Epe. Daarnaast is Bakkerij Schuld de warme bakker voor de PLUS-supermarkten in Wezep, Heerde en Elburg en de COOP Vlaar-supermarkt in Oldebroek. Hierbij wordt een uitgebreid assortiment aan vers brood, gebak, taarten, koeken en chocolade geleverd.

Gelet op de plezierige contacten met VSCO’61 en in het bijzonder met het Vrouwen 30+2 team heeft Bakkerij Schuld/de Bakkersmolen haar maatschappelijke betrokkenheid en enthousiasme getoond en de vrouwen beloond met de sponsoring van trainingspakken. Afgelopen dinsdag vond de officiële overhandiging van de kleding door de eigenaren Jan Aart en Jolanda Schuld plaats in De Bakkersmolen in Oostendorp/Elburg. Naast het bekende logo van Bakkerij Schuld is ook de website lekkerversbrood.nl en de ludieke tekst “Ik zag wel dat je naar mij CAKE” mooi verwerkt in de trainingspakken.

Namens het enthousiaste vrouwenteam bedankten de teamleidsters Leny Bosman en Corine van Ommen de sponsors hartelijk en werd het ondernemersechtpaar een fraai bloemstuk aangeboden als blijk van grote waardering. Tevens werd de bekende VSCO’61-bal met hierop de handtekeningen van de speelsters overhandigd. VSCO’61 erevoorzitter Kees Boeve bedankte Bakkerij Schuld en de Bakkersmolen, namens de club, voor dit uitermate sportieve gebaar en wenste de ondernemingen veel zakelijk succes toe. De officiële overdracht van de trainingspakken werd informeel afgesloten met een gezellig samenzijn in de Brasserie van de Bakkersmolen.

Voor vers brood, gebak, taarten, koeken en chocolade kunt u terecht bij:

Bakkerij Schuld (Oldebroek)
Zuiderzeestraatweg 98
8096 CC Oldebroek

De Bakkersmolen Elburg (Oostendorp/Elburg)
Zuiderzeestraatweg Oost 18
8081 LC Elburg

Bakkerij Schuld (Nunspeet)
L
aan 15
8071 JG Nunspeet

Bakkerij Schuld (Epe)
Hoofdstraat 69
8162 AB Epe

T: 0525 - 631 283
E: info@bakkerijschuld.nl

Zie verder: www.bakkerijschuld.nl, www.lekkerversbrood.nl en www.debakkersmolen.nl


Ook te volgen via Facebook-Twitter-Instagram en Youtube.

De foto’s zijn gemaakt door Miquet Fotografie Elburg

Bekijk de foto's
Bakkerij Schuld en De Bakkersmolen sponsoren trainingspakken Vrouwen 30+ 2
10/06 09:15 Swift '64 MO15-1 - VSCO '61 MO15-1
DOS Kampen JO19-2 1 - 1 VSCO '61 JO19-1
SVO Deventer'21 MO20-2 1 - 0 VSCO '61 MO20-1 (9-tal)
VSCO '61 3 1 - 4 AZVN 2/ Kattenberg verhuizingen
VSCO '61 2 6 - 4 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2

Hoofdsponsor

Prins Bouw B.V.