VSCO'61 8

Komende wedstrijden van VSCO'61 8

Datum Thuis Uit
11/02/2023 Elspeet 3 VSCO '61 8
25/02/2023 IJVV 9 VSCO '61 8
04/03/2023 VSCO '61 8 VSCO '61 5
11/03/2023 DSV '61 5 VSCO '61 8
18/03/2023 VSCO '61 8 Nunspeet 8
25/03/2023 DSV '61 4 VSCO '61 8
01/04/2023 Elspeet 4 VSCO '61 8
15/04/2023 VSCO '61 8 Epe 5
22/04/2023 ESC 6 VSCO '61 8
13/05/2023 OWIOS 8 VSCO '61 8
20/05/2023 VSCO '61 8 Hulshorst 4

Recente uitslagen van VSCO'61 8

Thuis Uit Uitslag
VSCO '61 8 't Harde 5 12 - 0

Nieuws van VSCO'61 8

Ten Hove Keukens Badkamers Tegels sponsort polo’s VSCO’61 8

zondag 30 augustus 2020

Op de eerste zaterdag van het nieuwe voetbalseizoen werd VSCO’61 8 aangenaam verrast door sponsor Ten Hove Keukens Badkamers Tegels uit Elburg die het team modern gestylde polo’s aanbood. Teamleider Danny van de Weg bedankte Elly en Jo&eu...

lees meer >

Vierde en achtste elftal kampioen

dinsdag 05 juni 2018

Op een zonovergoten en gezellig druk sportpark De Heughte hebben zaterdag zowel het vierde als het achtste elftal van VSCO’61 het kampioenschap in eigen huis binnengehaald. Beide teams hebben dat na afloop gezamenlijk en in aanwezigheid van fam...

lees meer >

Kampioenswedstrijden op De Heughte

vrijdag 01 juni 2018

Morgen, zaterdag 2 juni staan er maar liefst twee kampioenswedstrijden op het programma op sportpark De Heughte. Zowel het vierde als achtste elftal kunnen kampioen worden. De wedstrijden beginnen om respectievelijk 14.30 en 15.30 uur. Aansluitend is...

lees meer >

Stand VSCO'61 8

6e klasse 08 (regulier)

# Team G P S
  1 VSCO '61 8 12 29 41  
  2 Nunspeet 8 12 28 19  
  3 Hulshorst 4 10 23 17  
  4 DSV '61 5 12 22 5  
  5 ESC 6 11 17 9  
  6 DSV '61 4 12 15 0  
  7 Elspeet 3 11 14 13  
  8 Epe 5 11 14 7  
  9 Elspeet 4 11 12 5  
  10 VSCO '61 5 12 12 -6  
  11 OWIOS 8 12 10 -18  
  12 't Harde 5 12 0 -92  

Stand VSCO'61 8

Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 3 KO - Tussenronde (beker)

# Team G P S
  1 Almelo 3 0 0 0  
  2 ASC '62 4 0 0 0  
  3 ATC '65 8 0 0 0  
  4 AZSV 12 0 0 0  
  5 Batavia '90 5 0 0 0  
  6 DVS'33 Ermelo 8 0 0 0  
  7 DVSG 2 0 0 0  
  8 Eendracht '30 5 0 0 0  
  9 Eerbeekse Boys 5 0 0 0  
  10 Eerbeekse Boys 3 0 0 0  
  11 Elistha 2 0 0 0  
  12 ESC 6 0 0 0  
  13 Excelsior '31 O23-2 0 0 0  
  14 EZC '84 3 0 0 0  
  15 Fortissimo 5 0 0 0  
  16 Grol 3 0 0 0  
  17 Hulzense Boys 5 0 0 0  
  18 IJVV 10 0 0 0  
  19 IJVV 9 0 0 0  
  20 SC Lutten 4 0 0 0  
  21 OBW 3 0 0 0  
  22 Redichem 5 0 0 0  
  23 SDV Barneveld 11 0 0 0  
  24 Sparta E. 9 0 0 0  
  25 Sparta Nijkerk 9 0 0 0  
  26 Sparta Nijkerk O23-2 0 0 0  
  27 SVVN 5 0 0 0  
  28 SVZW 7 0 0 0  
  29 SVZW 11 0 0 0  
  30 SVZW 12 0 0 0  
  31 VIOD 6 (zat) 0 0 0  
  32 VSCO '61 8 0 0 0  

Stand VSCO'61 8

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 KO (beker)

# Team G P S
  1 SVZW 7 1 3 12  
  2 SVVN 5 1 3 10  
  3 SVZW 11 1 3 8  
  4 OBW 3 1 3 6  
  5 Sparta Nijkerk 9 1 3 4  
  6 SVZW 12 1 3 4  
  7 Batavia '90 5 1 3 4  
  8 Eerbeekse Boys 5 1 3 3  
  9 Sparta E. 9 1 3 3  
  10 VIOD 6 (zat) 1 3 3  
  11 Redichem 5 1 3 3  
  12 SDV Barneveld 11 1 3 3  
  13 SC Lutten 4 1 3 2  
  14 Almelo 3 1 3 1  
  15 Elistha 2 1 3 1  
  16 Sparta Nijkerk O23-2 1 3 1  
  17 ATC '65 8 1 3 1  
  18 Eerbeekse Boys 3 1 3 1  
  19 Grol 3 1 3 1  
  20 Hulzense Boys 5 1 3 1  
  21 IJVV 10 1 3 1  
  22 VSCO '61 8 1 3 1  
  23 Fortissimo 5 1 3 1  
  24 IJVV 9 1 3 1  
  25 DVS'33 Ermelo 8 1 3 1  
  26 DVSG 2 1 3 1  
  27 PH 8 1 3 1  
  28 EZC '84 3 1 3 0  
  29 ASC '62 4 1 3 0  
  30 Eendracht '30 5 1 3 0  
  31 AZSV 12 1 3 0  
  32 VIOS V. 4 1 0 0  
  33 Vroomshoopse Boys 6 1 0 0  
  34 Woezik O23-1 1 0 0  
  35 HSC '21 6 1 0 0  
  36 csv Apeldoorn 10 1 0 -1  
  37 BWO 4 1 0 -1  
  38 Woezik O23-2 1 0 -1  
  39 ASV '57 6 1 0 -1  
  40 KOSC 3 zat 1 0 -1  
  41 Nunspeet 8 1 0 -1  
  42 OBW 5 1 0 -1  
  43 SDOUC 3 1 0 -1  
  44 Unicum 5 1 0 -1  
  45 Blauw Geel '55 9 1 0 -1  
  46 HTC 8 1 0 -1  
  47 Lienden 3 1 0 -1  
  48 NSC Nijkerk 4 1 0 -1  
  49 Wilhelminaschool 3 1 0 -1  
  50 SVI 9 1 0 -2  
  51 DZC '68 7 1 0 -3  
  52 EFC PW 1885 2 1 0 -3  
  53 SC Rheden 3 1 0 -3  
  54 DVS'33 Ermelo 11 1 0 -3  
  55 Lunteren 6 1 0 -3  
  56 Achilles E 4 1 0 -4  
  57 Zeewolde 8 1 0 -4  
  58 ESC 6 1 0 -4  
  59 v.v. Dieren O23-1 1 0 -6  
  60 De Zweef 5 1 0 -8  
  61 Excelsior '31 O23-2 1 0 -10  
  62 Vroomshoopse Boys 4 1 0 -12  

Stand VSCO'61 8

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S2 (beker)

# Team G P S
  1 Batavia '90 5 1 3 9  
  2 Nunspeet 8 1 3 6  
  3 SC Lutten 4 1 3 3  
  4 ASC '62 4 1 3 2  
  5 SVI 9 1 3 1  
  6 EZC '84 3 1 3 1  
  7 HTC 8 1 3 1  
  8 VIOS V. 4 1 3 1  
  9 VSCO '61 8 1 3 1  
  10 IJVV 9 1 3 0  
  11 Unicum 5 1 3 0  
  12 IJVV 10 1 3 0  
  13 ESC 6 0 0 0  
  14 WZC Wapenveld 5 0 0 0  
  15 Batavia '90 4 1 0 0  
  16 ESC 5 1 0 0  
  17 Zwolsche Boys 6 1 0 0  
  18 WVF 10 1 0 -1  
  19 DSV '61 5 1 0 -1  
  20 Hattem 4 1 0 -1  
  21 SVI 7 1 0 -1  
  22 WVF 15 1 0 -1  
  23 HHC Hardenberg 16 1 0 -2  
  24 EMMS 3 1 0 -3  
  25 Heerde 3 1 0 -6  
  26 Dos Kampen 10 1 0 -9  

Stand VSCO'61 8

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 099 (beker)

# Team G P S
  1 VSCO '61 8 3 7 8  
  2 Dos Kampen 9 3 6 9  
  3 OWIOS 7 3 4 -5  
  4 WVF 12 3 0 -12  

Tenuesponsor

Sporttassen

Presentatiejacks

Polo's

Begeleiding

Niels Vlieger  (Elftalleider)
T: 06 - 535 14 821
Jan van de Werfhorst  (Elftalleider)
T: 06 - 363 01 512