VSCO'61 8

Komende wedstrijden van VSCO'61 8

Datum Thuis Uit
14/11/2020 Vierhouten '82 2 VSCO '61 8
21/11/2020 SC Genemuiden 9 VSCO '61 8
28/11/2020 VSCO '61 8 EDON 3
05/12/2020 Elspeet 5 VSCO '61 8
12/12/2020 VSCO '61 8 DSV '61 5
06/02/2021 ESC 4 VSCO '61 8
27/02/2021 VSCO '61 8 SC Genemuiden 9
06/03/2021 VSCO '61 8 Vierhouten '82 2
13/03/2021 WHC 6 VSCO '61 8
20/03/2021 EDON 3 VSCO '61 8
27/03/2021 VSCO '61 8 Wijthmen 3
10/04/2021 Staphorst 9 VSCO '61 8
17/04/2021 VSCO '61 8 DESZ 3
24/04/2021 DSV '61 5 VSCO '61 8
15/05/2021 VSCO '61 8 Elspeet 5
29/05/2021 VSW 4 VSCO '61 8

Recente uitslagen van VSCO'61 8

Thuis Uit Uitslag
Vierhouten '82 2 VSCO '61 8
VSCO '61 8 VSW 4
DESZ 3 VSCO '61 8
VSCO '61 8 Staphorst 9

Nieuws van VSCO'61 8

Ten Hove Keukens Badkamers Tegels sponsort polo’s VSCO’61 8

zondag 30 augustus 2020

Op de eerste zaterdag van het nieuwe voetbalseizoen werd VSCO’61 8 aangenaam verrast door sponsor Ten Hove Keukens Badkamers Tegels uit Elburg die het team modern gestylde polo’s aanbood. Teamleider Danny van de Weg bedankte Elly en Jo&eu...

lees meer >

Vierde en achtste elftal kampioen

dinsdag 05 juni 2018

Op een zonovergoten en gezellig druk sportpark De Heughte hebben zaterdag zowel het vierde als het achtste elftal van VSCO’61 het kampioenschap in eigen huis binnengehaald. Beide teams hebben dat na afloop gezamenlijk en in aanwezigheid van fam...

lees meer >

Kampioenswedstrijden op De Heughte

vrijdag 01 juni 2018

Morgen, zaterdag 2 juni staan er maar liefst twee kampioenswedstrijden op het programma op sportpark De Heughte. Zowel het vierde als achtste elftal kunnen kampioen worden. De wedstrijden beginnen om respectievelijk 14.30 en 15.30 uur. Aansluitend is...

lees meer >

Stand VSCO'61 8

6e klasse 04 (regulier)

# Team G P S
  1 SC Genemuiden 9 3 9 8  
  2 Staphorst 9 4 7 10  
  3 VSCO '61 8 2 6 9  
  4 DESZ 3 3 6 12  
  5 Elspeet 5 3 6 3  
  6 ESC 4 4 6 -1  
  7 EDON 3 3 4 0  
  8 Vierhouten '82 2 2 3 -2  
  9 WHC 6 3 3 0  
  10 Wijthmen 3 3 3 -7  
  11 DSV '61 5 2 0 -4  
  12 VSW 4 4 0 -28  

Stand VSCO'61 8

Groep 2 01 (beker)

# Team G P S
  1 Achilles E 4 0 0 0  
  2 Almelo 3 0 0 0  
  3 Angeren 3 0 0 0  
  4 csv Apeldoorn 9 0 0 0  
  5 csv Apeldoorn 10 0 0 0  
  6 Aquila 2 0 0 0  
  7 ASV '57 5 0 0 0  
  8 ATC '65 6 0 0 0  
  9 AVW '66 5 0 0 0  
  10 AZSV 12 0 0 0  
  11 Batavia '90 4 0 0 0  
  12 FC Bergh 4 0 0 0  
  13 FC Berghuizen 3 0 0 0  
  14 Berkum 10 0 0 0  
  15 Bruchterveld 3 0 0 0  
  16 Columbia 2 0 0 0  
  17 Den Ham 8 0 0 0  
  18 Dieze West 2 0 0 0  
  19 Doetinchem 2 0 0 0  
  20 Dos Kampen 9 0 0 0  
  21 Dos Kampen 6 0 0 0  
  22 Dos Kampen 8 0 0 0  
  23 Drienerlo 3 0 0 0  
  24 DTS '35 Ede 10 0 0 0  
  25 DVC'26 3 zat 0 0 0  
  26 DVS'33 Ermelo 7 0 0 0  
  27 DVS'33 Ermelo 11 0 0 0  
  28 DVS'33 Ermelo 8 0 0 0  
  29 DVS'33 Ermelo 10 0 0 0  
  30 vv Ede/Victoria 4 0 0 0  
  31 Elsweide 2 0 0 0  
  32 ESC 5 0 0 0  
  33 Etten 2 0 0 0  
  34 Excelsior '31 8 0 0 0  
  35 Fortissimo 4 0 0 0  
  36 Fortissimo 5 0 0 0  
  37 De Gazelle 2 0 0 0  
  38 SC Genemuiden 7 0 0 0  
  39 SC Genemuiden 8 0 0 0  
  40 Groen Wit '62 6 0 0 0  
  41 Grol 3 0 0 0  
  42 SV Hatert 2 0 0 0  
  43 Helios 6 0 0 0  
  44 v.v. Hellendoorn 4 0 0 0  
  45 v.v. Hellendoorn 5 0 0 0  
  46 Hengelo 2 0 0 0  
  47 HFC Storica 2 0 0 0  
  48 HHC Hardenberg 11 0 0 0  
  49 HHC Hardenberg 12 0 0 0  
  50 HTC 6 0 0 0  
  51 IJsselstreek 2 0 0 0  
  52 SC Klarenbeek 2 0 0 0  
  53 Kolping-Dynamo 6 0 0 0  
  54 KOSC 3 zat 0 0 0  
  55 Krayenhoff 4 0 0 0  
  56 Krayenhoff 3 0 0 0  
  57 Lienden 2 0 0 0  
  58 Losser 2 0 0 0  
  59 Losser 3 0 0 0  
  60 Lunteren 6 0 0 0  
  61 SC Lutten 4 0 0 0  
  62 Marienberg 4 0 0 0  
  63 Markelo 3 0 0 0  
  64 SC Millingen 2 0 0 0  
  65 MVV '69 2 0 0 0  
  66 NEO 4 0 0 0  
  67 Nunspeet 8 0 0 0  
  68 Nunspeet 7 0 0 0  
  69 Nunspeet 6 0 0 0  
  70 OBW 3 0 0 0  
  71 Oene 4 0 0 0  
  72 Olympia'28 8 0 0 0  
  73 Oranje Nassau 6 0 0 0  
  74 SV Otterlo 4 0 0 0  
  75 Overasseltse Boys 2 0 0 0  
  76 PH 8 0 0 0  
  77 Raalte 2 0 0 0  
  78 Redichem 4 0 0 0  
  79 s.v. Rijssen 5 0 0 0  
  80 RODA '28 2 0 0 0  
  81 Rood-Wit '58 5 0 0 0  
  82 SDC '12 6 0 0 0  
  83 SDOUC 3 0 0 0  
  84 SDOUC 2 0 0 0  
  85 SDV Barneveld 10 0 0 0  
  86 SDV Barneveld 11 0 0 0  
  87 Sparta Nijkerk 8 0 0 0  
  88 SVHA 2 0 0 0  
  89 SVVN 4 0 0 0  
  90 SVZW 10 0 0 0  
  91 Terborg 3 0 0 0  
  92 SP Teuge 5 0 0 0  
  93 De Tubanters 1897 2 0 0 0  
  94 Unicum 6 0 0 0  
  95 Veensche Boys 7 0 0 0  
  96 Veluwezoom 2 0 0 0  
  97 VEVO 4 0 0 0  
  98 Victoria '28 3 0 0 0  
  99 Victoria Boys 3 0 0 0  
  100 Vierhouten '82 2 0 0 0  
  101 Voorwaarts V. 5 0 0 0  
  102 Voorwaarts V. 4 0 0 0  
  103 Vroomshoopse Boys 6 0 0 0  
  104 VSCO '61 8 0 0 0  
  105 WAVV 3 0 0 0  
  106 WHC 6 0 0 0  
  107 Wilhelminaschool 4 0 0 0  
  108 WVF 10 0 0 0  
  109 WZC Wapenveld 4 0 0 0  
  110 Sv Zalk 3 0 0 0  
  111 FC Zutphen 5 0 0 0  

Stand VSCO'61 8

Groep 2 019 (beker)

# Team G P S
  1 VSCO '61 8 3 7 9  
  2 ESC 8 3 7 5  
  3 't Harde 4 3 3 -3  
  4 DSV '61 7 3 0 -11  

Tenuesponsor

Sporttassen

Presentatiejacks

Polo's

Begeleiding

Danny van de Weg  (Elftalleider)
T: 06 - 115 63 289
Henk Bruijnes  (Elftalleider)
T: 06 -131 68 380