Bestuur

Ben Schreurs (voorzitter)
M: 06 - 464 16 304
E: b.schreurs@vsco.nl

Ben van Pijkeren (vice-voorzitter/penningmeester)
T: 0525 - 68 52 86
E: b.vanpijkeren@vsco.nl

Jan Kragt (secretaris)
M: 06 - 481 34 680
E: j.kragt@vsco.nl

Rinze Kaatman (PR & communicatie)
M: 06 - 387 43 138
E: r.kaatman@vsco.nl

Sjoerd Kwakkel (commerciële zaken)
M: 06 - 135 77 773
E: s.kwakkel@vsco.nl

Heimen Pap(bestuurslid voetbalzaken jeugd)
M: 06 - 319 15 280
E: h.pap@vsco.nl

Christiaan Bakhuizen (bestuurslid voetbalzaken senioren)
M: 06 - 480 18 488
E: c.bakhuizen@vsco.nl

30/09 19:30 VSCO '61 VR2 - EFC '58 VR1
03/10 14:30 Veensche Boys - VSCO '61
03/10 15:00 Hierden 3 - VSCO '61 2
03/10 12:15 SEH 2 - VSCO '61 3
03/10 14:00 VSCO '61 4 - WHC 4
03/10 14:00 VSCO '61 5 - Berkum 8
03/10 14:30 SVI 9 - VSCO '61 6
sv Reaal Dronten VR30+1 2 - 1 VSCO '61 VR30+1
FC Horst VR30+1 3 - 1 VSCO '61 VR30+1
VSCO '61 VR30+1 1 - 4 VVOG VR30+1
's Helo 9 3 - 8 VSCO '61 2
Epe 1 4 - 10 VSCO '61 1
VSCO '61 JO15-3 1 - 2 OWIOS JO15-2
VSCO '61 JO11-2 1 - 2 WVF JO11-7

Hoofdsponsor

Prins Bouw B.V.