Wellness Elburg continueert
sponsoring VSCO’61

Op een zonnig sportpark De Heughte heeft VSCO’61 afgelopen zaterdag Wellness Elburg opnieuw mogen begroeten als reclamebordsponsor. De nieuwe eigenaresse Annita Hensbergen en haar voorgangster Dorine Verheul committeerden de sponsoring officieel aan sponsorcommissielid Lammert Vlieger door de overdracht van de mooi gestylde reclameborden.

De club is blij en trots op de continuering van de sponsoring en bood Wellness Elburg als blijk van dank en waardering een fraai bloemstuk aan. VSCO’61 wenst het jonge, populaire en groeiende wellnesscentrum in hartje Elburg veel succes toe.

 

Van ‘Door Dorine’ naar Wellness Elburg
Na jaren in loondienst te hebben gewerkt en een periode van praktijk aan huis, startte Dorine Verheul in april 2018 haar eigen onderneming: Door Dorine Sport- en Wellnessmassage. Om nog meer ervaring in de sportmassage en verzorging te krijgen, heeft zij drie jaar lang als masseur/verzorger bij VSCO’61 gewerkt.

“Ik heb bewust gekozen voor VSCO. Het is een actieve en sfeerrijke club die veel voor haar leden doet, maar ook de sponsoren worden nooit vergeten. Deze samenwerking versterkt partijen en maakt gebruik van de kwaliteiten van de ander; dat is in deze tijd heel belangrijk,” aldus Dorine.

 

Succesvolle jaren volgden, waardoor het bedrijf letterlijk uit haar jasje groeide. In 2023 opende Dorine haar nieuwe en grotere onderneming aan de Beekstraat 18 in Elburg onder de naam Wellness Elburg. Het kleinschalige centrum beschikt inmiddels over een team van zeven gepassioneerde en gediplomeerde specialisten, variërend van sportmasseurs tot schoonheidsspecialistes en pedicures.

 

Nieuwe eigenaresse: Annita Hensbergen
Per 1 januari 2026 heeft Dorine met veel vertrouwen het stokje overgedragen aan de ervaren personal care specialiste Annita Hensbergen. Zij zet de salon voort na een stevige verbouwing en breidt het aanbod zelfs uit met twee Japanese Headspa’s. Voor de vaste cliënten is het fijn om te weten dat Dorine nog enkele dagen per week actief blijft als sportmasseur.

 

In het voorjaar organiseert Wellness Elburg een open dag, waarbij u kennis kunt maken met de vernieuwde look van de onderneming.

 

Continuering sponsoring
De goede contacten en ervaringen met VSCO’61 hebben ook Annita doen besluiten om de sponsoring te continueren en mogelijk in de toekomst uit te breiden. De club is zeer verheugd met deze bestendige relatie.

 

Voor een behandeling op sport- en/of wellnessgebied kunt u terecht bij:

 

Wellness Elburg Beekstraat 18

8081 EC Elburg

T: 06 – 30566958

W: www.wellnesselburg.nl

E: [email protected]

 

Ook te volgen via Facebook en Instagram.

 

Openingstijden:

Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 – 22.00 uur
Zaterdag: 09.00 – 17.00 uur

 

De foto’s zijn gemaakt door Bert Schipper.