Onze
commissies

Clubmagazine

 

Bert Schipper (voorzitter)

 

Wim Korenberg

w.korenberg@vsco.nl

 

Gerjan v.d. Maaten

 

Demi van der Velde

Sponsorzaken

 

Lammert Vlieger (voorzitter)

l.vlieger@vsco.nl / 06-13967788

 

Jakob Hardlooper (secretaris)

j.hardlooper@vsco.nl / 0525-621493

 

Wim Korenberg (notulist)

w.korenberg@vsco.nl / 06-28944520

 

Henrick van Raalte (beheer digitale advertenties)

advertentie.vsco@gmail.com / 06-20172666

 

Gerrit van ’t Veen (acquisiteur)

g.vantveen@vsco.nl / 06-21992158

 

Andre Vlieger (acquisiteur)

a.vlieger@vsco.nl / 06-52536788

 

Erik Wijnne (penningmeester)

e.wijnne@vsco.nl / 06-83434485

 

Devorah Wensink (beheer digitale advertenties)

advertentie.vsco@gmail.com / 06-51711152

 

Siem Schipper (acquisiteur)

06-51940863

 

Vincent Smit (beheer reclameborden, voorzitter Sponsor Voetbaltoernooi)

v.smit@vsco.nl / 06-51788676

Toernooien

 

Ronnie Broekhuis (voorzitter)

ronnie.broekhuis@vsco.nl

 

Matthijs Broekhuis

 

Niels Broekhuis

 

Bertus van de Grift

 

Willy van Oene